еМагазин
Image default
Локално

Исчезна маж од Драчево кој боледува од склероза

На 01.08.2019 во 04 часот во Полициската станица Драчево З.Н.(41) од Скопје пријавил дека од домот се одалечил неговиот вујко Б.В.(58) кој боледувал од склероза, информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поднесен обвинителен акт за тројното убиство во Дебар

Редакција

Хорор во Велес: Јa пречекал пред домот и ја силувал поранешната сопруга

Никола Осило

Жител на Вевчани ширел расизам преку Фејсбук

Никола Осило