еМагазин
Image default
Локално

Кои се најдобрите супермаркети во Скопје

Град Скопје и агенцијата „SWOT Research“ специјализирана за анализа на квалитетот на услугата по пат на тајни купувачи, ги избраа најдобрите трговски објекти за 2018 година.

Најдобри објекти за 2018 година во категоријата супермаркети се: „Рамстор“, „Гранап“ и „Веро“.

Признанието за најдобар трговски објект во Скопје годинава се доделува по 12. пат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кои се најдобрите бутици во Скопје

Кои се најдобрите парфимерии и продавници за козметика во Скопје

Кои се најдобрите продавници за компјутерска аудио-видео и телекомуникациска опрема во Скопје

Кои се најдобрите трговски објекти во Скопје за модни додатоци и накит

Кои се најдобрите салони за мебел во Скопје

Кои се најдобрите трговски објекти во Скопје за апарати за домаќинство, бела техника и се за дома

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Зоолошка се разубавува: Пристигнуваат морска лавица и Коко со уште три шимпанза

Редакција

Физички го нападнале во казино на „Партизанска“

Никола Осило

МВР урива рекорди: Изречени близу 400 казни на возачи во Скопје за едно деноноќје

Никола Осило