еМагазин
Image default
Локално

Кратовчанец изел ќотек пред угостителски објект

На 25.05.2019 година во 07,00 часот А.Ј.(21) од Кратово пријавил дека истиот ден околу 03,00 часот во Кратово пред угостителски објект бил физички нападнат од К.Н.(23) од Кратово, информира МВР.

По документирање на случајот ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ја нападнал во Центарот за социјални работи во Скопје

Никола Осило

Жена загина во сообраќајна несреќа на автопатот Тетово – Гостивар

Редакција

Паднал во провалија додека со камион истоварал шут

Никола Осило