еМагазин
Image default
Локално

Кучиња скитници нападнаа 14-годишно девојче во Скопје

На 27.08.2018 година во 00.30 часот во Полициската станица Центар, М.Д.(38) од Скопје пријавил дека на 26.08.2018 година околу 20.30 часот на улица „Славе Георгиевски Шанјдер “ неговата 14 годишна ќерка била нападната од две кучиња – скитници, информира МВР.

Едното куче ја каснало на левата нога.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Им се заканувал на вработените во „пасошко“ кај МРТВ

Никола Осило

(ВИДЕО) Силните болки во ногата го натераа малиот Марко да го прекине маратонот

Редакција

Тешко повредена малолетна битолчанка во сообраќајка меѓу мопед и „Ауди“

Никола Осило