еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец исчезна на Бит Пазар

На 27.08.2018 година во 03.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, Б.А.(29) од Скопје пријавил дека на 26.08.2018 година околу 18.00 часот од пазарот Бит Пазар исчезнал неговиот брат П.А.(37), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Крвав крај на пресметка меѓу врсници: Малолетник убиен со нож во Лисиче

Редакција

Руски рулет на улиците: За шест часа „уловени“ над 200 алкохолизирани возачи

Редакција

Им се заканувала дека ќе ги запали во дом за бездомници

Редакција