еМагазин
Image default
Локално

Малолетничка нападната од три лица во парк во Скопје

На 22.11.2019 во  20,25 часот во СВР Скопје, Љ.М.(40) од Скопје пријавила дека околу 19,00 часот во парк на ул.Сава Михајлов  нејзината 17 годишна ќерка била физички нападната од три лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Валандовец го пронашол соседот мртов во двор

Никола Осило

Маж пронајден мртов во куќа во Битола

Никола Осило

Изменет сообраќаен режим на улицата „Лазар Личеноски“: Ќе се снима филм

Никола Осило