еМагазин
Image default
Локално

Млад кавадарчанец добил убодна рана при прослава на Новогодишните празници

На 02.01.2020 во 05.45 часот во Полициска станица Кавадраци било пријавено дека во Општа болница Кавадарци бил донесен Ѓ.Ј.(18) од Кавадарци, со убодна рана, информира МВР.

По првичните информации Ѓ.Ј. со повредата се здобил при прослава на Новогодишните празници во стан на ул. „Вељко Влаховиќ“ во Кавадарци. Увид на местото на настанот извршила екипа од Полициска станица Кавадарци. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се истражува случај на проституција на 14-годишно девојче од Штип

Редакција

Исчезна 17-годишна девојка од Чаир

Никола Осило

Општина Охрид го осуди инцидентот помеѓу советниците: Тоа не доликува на избраници на граѓаните

Редакција