еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Антонио Милошоски честиташе Нова година со семеен колаж

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, кој редовно на својот Фејсбук профил објавува фотографии од фамилијата, Новата година ја честиташе со семеен колаж.

“Благодариме на Дедо Боже за 2019та, кога Илина доби прво запче и крштевка, Михаела прво возење со автобус, Давид прв пат пеперутки во стомакот, Дариа прв пат на заболекар…, а и ние покрај нив многу насмевки и воздишки!

На сите Ви пожелуваме Среќна Нова 2020 Година, со многу здравје и добри вести!“, напиша тој.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Османи честиташе Нова година со семејна фотографија

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од министерот Бектеши

(Фото) Шекеринска со семејството во Маврово за новогодишните празници

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од Влатко Ѓорчев

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

Фото: Фејсбук/Милошоски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владата го менува законот за финансиска дисциплина: Нови правила за доцнење во исплатата

Никола Осило

Кој ја основаше скопската зоолошка градина, која го слави 93. роденден

Редакција

Чудата се можни и во Македонија: Бев парализирана, сега повторно можам да одам

Никола Осило