еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од министерот Бектеши

Министерот за економија, Крешник Бектеши на својот Фејсбук профил објави фотографии од семејството во новогодишна атмосфера и ја честиташе Новата година.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Антонио Милошоски честиташе Нова година со семеен колаж

(Фото) Османи честиташе Нова година со семејна фотографија

(Фото) Шекеринска со семејството во Маврово за новогодишните празници

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од Влатко Ѓорчев

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

Фото: Бектеши/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Пензиите ќе се зголемат за 36 денари. И после се чудите зошто пензионерите го пипаат лебот“: Твитер реакции

Редакција

ЕВН Македонија избран за Универзален снабдувач со електрична енергија

Редакција

„Еко-теам“ го доби тендерот за санација на колекторскиот систем Охрид-Струга вреден пет милиони евра

Редакција