еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Османи честиташе Нова година со семејна фотографија

Вицепремиерот за европски прашања, Бујар Османи, на својот Фејсбук профил со честитката за Нова година објави и семејна фотографија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Антонио Милошоски честиташе Нова година со семеен колаж

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од министерот Бектеши

(Фото) Шекеринска со семејството во Маврово за новогодишните празници

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од Влатко Ѓорчев

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

Фото: Османи/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Унгарскиот министер Сијарто: Вашето место е во ЕУ, Унгарија ќе стори се тоа побрзо да се случи

Редакција

Марковски компани лани од ЕСМ добила тендери во вредност од 25 милиони евра

Редакција

Починаа нови пет нови лица од корона вирусот, вкупната бројка изнесува 351

Редакција