еМагазин
Image default
Бизнис

МНР вработува 14 лица, плата до 17.734 денари

Агенцијата за администрација објави повеќе огласи за вработување на 14 лица во Министерството за надворешни работи.

Се бараат кандидати за соработници и референти во повеќе сектори во МНР.

Платите се движат до 17.734 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Акцијата на „Атлантик Група“ водечка на примарниот пазар на Загребската берза

Никола Осило

Пробиен најголемиот друмски тунел во Македонија на автопатот Кичево-Охрид

Редакција

„Пуцко петрол“ го доби тендерот на Општата болница Струмица за набавка на масло за греење вреден 196.000 евра

Редакција