еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

Мрзлив викенд е да си шопингуваш од дома преку апликација на -15%

Недела е прекрасен ден да си бидете дома, да си уживате сами, да си го пуштите омилениот филм и да си пазарете преку вашата омилена апликација.

Интересна вест е дека Fashion Group имаат акција – мрзлив викенд, со намаление од – 15%.

На сите Home Wear производи и шопингувајте онлајн на fashiongroup.com.mk.

Не чекајте, симнете ја апликацијата на Fashion Group на вашиот мобилен уред за Android или Iphone, токму таму може да си ги пазарите омилените светските брендови Desigual, Diesel, Geox, Guess, Inuikii, Levi’s, Mango, Parfois, Premiata, Replay, Springfield, Steve Madden, SuperDry, Timberland, UGG, Women’s Secret.

Ви посакуваме среќен шопинг.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Објавен составот на македонско – грчкиот комитет на експерти кои ќе работат на историски и образовни прашања

Редакција

„Најубаво на странциве што идат кај нас да им кажеме сами да си носат знаме“: Твитер реакции за дочекот на францускиот амбасадор Тимоние во Охрид со холандско знаме

Редакција

(Фото) Каролина Гочева секси и отмено во нова фото-сесија за „Манго“

Никола Осило