еМагазин
Image default
Локално

Несекојдневен случај во Штип: Татко пријавил малолетници љубовници за тридневен секс

На 18.07.2018 година во 15,00 часот во Секторот за внатрешни работи Штип, 39-годишен маж пријавил дека на 16.07.2018 година неговата 14-годишна ќерка го напуштила домот и заедно со 16 -годишен малолетник заминале во напуштен објект, каде престојувале три дена и имале сексуален однос, информира МВР.

По Наредба на Јавен обвинител над девојчето бил извршен преглед. Од страна на полициски службеници бил извршен разговор со малолетникот во присуство на родител и по целосно комплетирање и документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Фото: Википедија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Грчко „бмв” удрило во товарното возило кое растурало сол на автопатот Миравци-Демир Капија

Редакција

Група навивачи тепале малолетници и нападнале полицајци кај Камениот мост

Никола Осило

Криумчарите уриваат рекорди: Крушевчанец напикал 45 мигранти во комбе

Никола Осило