еМагазин
Image default
Локално

Опожарени „Крајслер“, „Мазда“ и „Ауди“ во Скопје

На 02.09.2019 околу 03.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Беласица“ настанал пожар во возило „Крајслер“, сопственост на А.С., а од огнот биле делумно зафатени и возило „Мазда“, сопственост на М.Р. и возило „Ауди“, информира МВР.

Повредени лица нема.Извршен е увид.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанец пријавил кражба на 11.000 евра од автомобил

Никола Осило

Во Скопје пронајдена 14-годишната исчезната штитеничка од Македонски брод

Никола Осило

Го удрил со возило за да „расчисти“ недоразбирање

Редакција