еМагазин

Tag : Крајслер

Локално

Опожарени „Крајслер“, „Мазда“ и „Ауди“ во Скопје

Редакција
На 02.09.2019 околу 03.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Беласица“ настанал пожар во возило „Крајслер“, сопственост на А.С., а од огнот биле...