еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Се уште сме му потребни на Леонид, лечењето продолжува, потребни се средства

Леонид Индов доживеа несреќен случај со тешка повреда на рбетниот столб, при што не може да ги движи рацете и нозете.

По направената операција, потребни се средства за понатамошно лекување.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Сите заедно за Леонид да може повторно да застане на нозе и да ги повторува успесите на NASA Space Apps Challenge

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Гама градба“ го доби тендерот на Општина Центар за реконструкција на три улици вреден 335.000 евра

Редакција

Кој се освен Мерко е на црната листа на САД

Редакција

Вучиќ ги повика Србите на Косово да бидат мирни и да не наседнуваат на провокации

Редакција