еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец натепал девојка во угостителски објект

На 26.06.2019 година во 20.25 часот во Полициската станица Аеродром, Е.К.(23) од Скопје пријавила дека околу 20.00 часот во угостителски објект на ул.„Методија Шаторов Шарло“ во Скопје била физички нападната од М.Г.(29) од Скопје, со кој од претходно се познавала, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ограбена спортска обложувалница во Стајковци

Никола Осило

Нападнал две момчиња пред угостителски објект во Скопје

Никола Осило

Не била само болката во ногата: Херојот Марко еден час пливал во место поради бранови и струења

Редакција