еМагазин
Image default
Локално

Скопјанка физички нападната поради недоразбирање во сообраќајот

На 08.10.2019 во СВР Скопје, Ф.Е.(36) од Скопје пријавила дека во 15.20 часот на ул. “Кеј Димитар Влахов“, поради недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од С.М., информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гостин нападнал келнер во кафана во Скопје

Никола Осило

Со пукање од автоматска пушка „расчистувал“ расправија со сосед

Редакција

Приведени 11 танчерки и пејачки во гостиварско

Редакција