еМагазин

Tag : ГОБ 8 Септември

Локално ТОП СТОРИИ

77-годишен пациент со нож нападнал здравствен работник во ГОБ „8-ми Септември“

Редакција
Вчера агресивен 77- годишен пациент со нож нападнал здравствен работник вработен во Градската општа болница „8-ми Септември“ во Скопје. Независниот синдикат на здравствени работници остро...