еМагазин

Tag : Лазар Јанев

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Катица преку ден на работа кај синот, навечер е во затвор

Редакција
Поранешната специјална обвинителка Катица Јанева, која е во затвор за случајот „Рекет“, денеска на Фејсбук сподели дека почнала да работи во адвокатската канцеларија на синот...