еМагазин

Tag : Марко Давчев

Локално ТОП СТОРИИ

Исчезнатото момче од Струмица заминало во Бугарија, каде живеела неговата мајка, нема информација дали е кај нејзе

Редакција
Дваесет и девет годишниот Марко Давчев од Струмица кој неговиот татко го пријавил за исчезнат на 9. декември, заминал во Бугарија, каде живеела неговата мајка, информираат...
Локално ТОП СТОРИИ

Детали за исчезнатиот Марко Давчев од Струмица од МВР

Редакција
Дваесет и девет годишниот Марко Давчев од Струмица е исчезнат од 9. декември, а во информацијата во билтенот на Министерството за внатрешни работи стои дека...
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Младиот Марко Давчев од Струмица исчезнат една недела, семејството моли за помош

Редакција
Марко Давчев (29) од Струмица е исчезнат една недела, а неговото семејството моли за помош. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Исчезнатото момче од Струмица заминало во Бугарија, каде...