еМагазин

Tag : Нешат Џафери

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Талат Џафери има коефициент на интелегенција како Ајнштајн, можеби и поголем, вели братот на техничкиот премиер

Редакција
Талат Џафери од владејачката ДУИ е избран за премиер на техничката влада која ќе има мандат од 100 дена. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Каков имот пријавил Талат...