еМагазин

Tag : Тренчевска

Македонија ТОП СТОРИИ

Заменик министерката Тренчевска го демантира министерот Велковски

Редакција
На денешната прес-конференција на техничкиот министер за труд и социјална политика, Ѓоко Велковски, реагираше неговата заменичка Јованка Тренчевска. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Над 2.200 граѓани незаконски примале...