еМагазин

Tag : Ана Зафирова

ЖИВОТ

Се породи поранешната новинарка Ана Зафирова

Редакција
Поранешната водителка и новинарка Ана Зафирова, која што публиката најмногу ја памети по голем број на телевизиски проекти, а најповеќе беше препознатлива по нејзината емисија...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Започна летниот караван на „Мрдни со прст“ со колоритни активности

Редакција
Граѓанската платформа „Мрдни со прст“ денеска одржа конференција за печат со цел да ги најави престојните активности во рамките на летниот караван. Поводот за средба...