еМагазин

Tag : армиски

Балкан ТОП СТОРИИ

Откриена парцела со марихуана во круг на армиски објект кај Тирана, уапсени тројца припадници на армијата

Редакција
Во Албанија, како што потврдува последниот случај, се чини дека и воените објекти станале место каде има парцели со марихуана. – Таков случај е откриен...