еМагазин

Tag : аршини

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Горко кафе за крај на двомесечниот полициски час: Системот издржа, а граѓаните?

Редакција
Какво кафе ќе се напијат во угостителските објекти македонските граѓани по завршувањето на двомесечниот полициски час е прашање на кое е извесен одговорот „горко“, главно...