еМагазин

Tag : Артпицк

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Артпицк“ го доби тендерот на Владата за услуги од авторска агенција вреден 243.000 евра

Редакција
Влада – Генерален секретаријат по распишаниот тендер за набавка на услуги од авторска агенција склучи договор со агенцијате за интелектуална сопственост „Артпицк“ ДООЕЛ Скопје. Вредноста...