еМагазин

Tag : Артпик

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Артпик“ го доби тендерот за услуги на Владата вреден 30 милиони денари

Редакција
Владата на РМ – Генерален секретаријат по распишаниот тендер за набавка на услуги од авторска агенција склучи договор со агенција за интелектуална сопственост „Артпик“ ДООЕЛ...