еМагазин

Tag : Асови

Спорт ТОП СТОРИИ

(Видео) „Вардаре не те оставаме“ – нова песна за поддршка на скопскиот спортски клуб

Редакција
По најавите за заминување на главните спонзори и заканата за опстанокот на спортскиот клуб Вардар, група поддржувачи снимија песна и видео-спот за поддршка на клубот....