еМагазин

Tag : атикорупциска

Македонија ТОП СТОРИИ

Кои кандидати најдобро котираат на листата за нови членови и претседател на Антикорупциска

Редакција
На веб страната на Собранието е објавена ранг-листа со освоените бодови на кандидатите за претседател и членови на новиот состав на Државна комисија за спречување на...