еМагазин

Tag : аудио-снимки

Македонија ТОП СТОРИИ

(Аудио) Нови аудио-снимки на „Јутјуб“: Со Сашо Мијалков расчистив се, нема да дозволам да ми го газат достоинството

Редакција
На Jутјуб се појавија аудио – снимки на кои се слушаат разговори помеѓу неколку лица, а во дел од нив се бара помирување помеѓу двете...