еМагазин

Tag : Баки Алили

Македонија ТОП СТОРИИ

Од Ковид-19 почина еден пациент од Дебар

Редакција
Болничките легла во двете одделенија, инфективното и хируршкото, се веќе пополнети и во Општата болница со проширена дејност во Дебар се размислува за пренамена и...