еМагазин

Tag : Балкан Енеџи

Бизнис ТОП СТОРИИ

„РКМ“ го доби тендерот на „Балкан Енерџи“ за набавка на мазут вреден 22 милиони евра

Редакција
Производство на топлина „Балкан Енерџи“ ДООЕЛ Скопје по распишаниот тендер за јавна набавка на масло за греење – мазут до 55.000.000 кг. склучи договор со...
Локално

Голем интерес за акцијата за бесплатен приклучок на Снабдување со топлина Балкан Енеџи

Редакција
Акцијата за бесплатно приклучување кон системот за централно греење со кој управуваат лиценцираните компании основани од БЕГ АД наиде на голем интерес кај правните лица...