еМагазин

Tag : Барбара Ракичевиќ

ЖИВОТ

(Фото) Ќерката на Мелита, Барбара по стапките на нејзината мајка

Редакција
Ќерката на Мелита, Барбара Ракичевиќ одлучи својот професионален пат да го трасира по стапките на нејзината мајка. Имено, Барбара стана водителка на „Бекстејџ“. Мелита долги...