еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Ќерката на Мелита, Барбара по стапките на нејзината мајка

Ќерката на Мелита, Барбара Ракичевиќ одлучи својот професионален пат да го трасира по стапките на нејзината мајка.

Имено, Барбара стана водителка на „Бекстејџ“. Мелита долги години беше на телевизиските екрани но последните неколку години се повлече.

Но ќе ја замени Барбара, која заедно со Миро ја водат оваа емисија.

Фото: Инстаграм/Барбара

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сведоштво за несреќата на загинатиот планинар на Олимп

Редакција

Во тек е трансплантација на срце и бубрези од 42-годишна пациентка, чијашто последна желба била да ги донира органите

Редакција

(Фото) Министерот Димитров се „подмладува“

Редакција