еМагазин

Tag : Бекстејџ

Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Пола балканска естрада на роденденот на „Бекстејџ“

Редакција
Вчеравечер, најгледаниот естраден магазин „Бекстејџ“ го прослави својот 16. роденден. Роденденската прослава беше во хотел „Холидеј Ин“, а на истата присуствуваа голем број лица од...
ЖИВОТ

(Фото) Ќерката на Мелита, Барбара по стапките на нејзината мајка

Редакција
Ќерката на Мелита, Барбара Ракичевиќ одлучи својот професионален пат да го трасира по стапките на нејзината мајка. Имено, Барбара стана водителка на „Бекстејџ“. Мелита долги...