еМагазин

Tag : Беким Лимани

Македонија ТОП СТОРИИ

Фирмата која се поврзува со аудито кое го користел Груби, со еден вработен, лани свртела 4,2 милиони евра, објави 360 степени

Редакција
Фирмата „Еуро ком лајтинг“, која се поврзува со опожареното Ауди кое го користел првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците Артан...