еМагазин

Tag : Без изговори

ЖИВОТ

РСБСП: Во првите девет месеци 100 лица ги изгубиле животите во сообраќајни несреќи

Редакција
Изгужваните билборди кои беа поставени на улиците во Скопје, флаерите кои беа поделени во локалите во главниот град и банерите со пораки на веб порталите,...