еМагазин

Tag : безбедносни мерки

Македонија ТОП СТОРИИ

МВР ќе го обезбедува одбележување на раѓањето на Гоце Делчев во Скопје

Редакција
Владината делегација која ќе присуствува во црквата „Свети Спас“ во Скопје и ќе положи цвеќе на гробот на Гоце Делчев по повод денот на неговото...