еМагазин

Tag : бремена

ЖИВОТ

Ленче Ристовска, поранешната обвинителка на СЈО, чека близнаци

Редакција
Ленче Ристовска, поранешната обвинителка на Специјалното јавно обвинителство е бремена со близнаци. Информацијата ја соопшти новинарката Сашка Цветковска, која на Фејсбук сподели заедничка фотографија со...
Локално ТОП СТОРИИ

Седумнаесетгодиша Скопјанка забременила од лице што ја силувало

Редакција
На седумнаесетгодиша девојка од Скопје и е констатирана бременост откако пред околу четири до пет месеци врз неа непознато лице извршило обљуба. Според МВР, случајот вчера во...