еМагазин

Tag : читатели

БАШ НИ Е ЌЕФ

Средба со Венко Андоновски во ТРИ

Редакција
Mајсторот на современата македонска проза Венко Андоновски оваа среда (23.01.) од 18 часот ќе биде автор-гостин на ТРИ во книжарницата во ГТЦ, информираат од книжарницата,...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Нова книга од гуруто за мотивација и лидерство Робин Шарма

Редакција
Еден од највлијателните светски стручњаци за постигнување успех и личен развој Робин Шарма, најпознат по планетарниот бестселер „Калуѓерот што го продаде своето ферари“, од денеска...