еМагазин

Tag : детска порнографија

Локално

Кумановчанец доби кривична пријава за дистрибуција на детска порнографија

Никола Осило
СВР Куманово поднесе кривична пријава против Д.С.(17) од Куманово поради постоење основи на сомнение дека сторил кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“, информира...