еМагазин

Tag : Елизабета Пендаровски

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Сопругата на Стево Пендаровски открива каков е приватно: Необично духовит и прекрасен татко

Редакција
Сопругата на претседателскиот кандидат Стево Пендаровски, Елизабета открива каков е тој приватно. Во изборната кампања на Пендаровски кога во 2014 година за прв пат беше