еМагазин

Tag : Фросина Ременска

Македонија ТОП СТОРИИ

Пратеничката Ременски и таткото на Боки 13 останаа без пасоши

Редакција
Судија на претходна постапка го прифати предлогот на Обвинителството за гонење организиран криминал и корупција и на осомничените за „Рекет“, Фросина Ременски и Миле Јовановски...