еМагазин

Tag : гасење

Локално

Се запали автомобил во движење во Струмица

Редакција
Се запали автомобил „ауди“ во движење утрово околу осум часот на улица „Ленинова“ во Струмица. Нема повредени и загинати, а причинета е поголема материјална штета....