еМагазин

Tag : Горан Георгиевски

БЕСПАРИЦА ТОП СТОРИИ

Одлуката за „замрзнување“ на цените на прехранбени производи може да ја продлабочи кризата, велат од ССК

Редакција
Парцијалните решенија кои се носат без соодветна анализа и не се во корелација со други мерки, како што е Одлука за определување на највисоки цени...
ЖИВОТ

(Фото) Министерката Царовска со синот и партнерот на фудбалски натпревар

Редакција
И министерката за труд и социјална политика, Мила Царовска со нејзиниот син и партнер Горан Георгиевски вчера од трбините ја бодреше македонската фудбалска репрезентација на...