еМагазин

Tag : Гордана Несторовска

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Пациентка до вработените во болницата „8 Септември“: Вие сте моите херои

Редакција
Гордана Несторовска изминатиот период лежела во болницата „8 Септември“, бидејќи била сомнителна на корона вирусот, но и имала претходни болести поради што била задржана на...