еМагазин

Tag : Греуевски

БАШ НИ Е ЌЕФ

Кредит Плус – нов потрошувачки кредит на Еуростандард Банка наменет за здравствени работници

Редакција
0% камата за првите три месеци, 0% провизија за обработка, 0% за административни трошоци и 0% за предвремена отплата – ова се четирите главни карактеристики...
Македонија

ИРИ: Заев со најголем рејтинг, Груевски со поголема поддршка од Мицкоски

Редакција
Меѓу политичарите во Македонија, според најновата анкета на ИРИ, најголема поддршка има Зоран Заев со 16 отсто, Никола Груевски го поддржуваат седум отсто, Али Ахмети пет,...