еМагазин

Tag : кафилиња

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кафетериите и рестораните преку недела ќе работат до полноќ, за викенди до 1 часот после полноќ

Редакција
Владата, на седница, на предлог на Комисијата за заразни болести, донесе измени на Протоколот за отворање и работа на кафетериите и на Протоколот за отворање...