еМагазин

Tag : Калитеа

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Јанева ја масираат на плажа во Калитеа

Редакција
Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски на неговиот фејсбук-профил објави фотографија од Катица Јанева која наводно била фотографирана на плажа во Калитеа. „Откако излезе снимката за...